iOS

Swift

Swift یک زبان برنامه نویسی تعاملی، چند منظوره و چندگانه است که توسط Apple Inc توسعه یافته است. برای iOS، macOS، watchOS، tvOS و Objective C موجود است.

Object C

برنامه نویسی Objective-C ریشه در مفهوم اشیا دارد، اشیایی که Objective C ارایه میدهد می تواند بازه ای از برچسب ها، رشته ها و حتی افراد باشد.

X Code

X code مجموعه ای از ابزارهای توسعه با هدف ایجاد نرم افزارهای iPhone، iPad، iPod و Mac هست. توسعه دهندگان را برای کدنویسی با C و Swift قادر می سازد.

Android

Java

جاوا یک زبان همه منظوره شی گرا و کلاس محور است . جاوا طراحی شده است تا حداقل وابستگی های ممکن برای پیاده سازی را داشته باشد.

Kotlin

Kotlin یک زبان بی نظیر برای توسعه برنامه Android است که توسط شرکت Android Development App ایجاد شده است. یک زبان فوق العاده نوآورانه با ویژگی هایی مانند قابلیت همکاری، سازگاری و افزایش سرعت و عملکرد است.

Android Studio

Android Studio نرم افزار رسمی یا IDE گوگل برای توسعه برنامه های آندروید است. این نرم افزار برنامه نویس را قادر می سازد برنامه های بومی خود را در جاوا یا کوتلین بنویسد. این یک قابلیت یکپارچه است که اجازه می دهد کد کوتلین از کتابخانه های جاوا استفاده کند

Hybrid

C#

C # ترکیبی از C ++ و C است. این یک زبان برنامه نویسی متمرکز بر شیء است که با خدمات وب مبتنی بر XML در پلت فرم .NET توسعه یافته است. C # برای افزایش بهره وری و کارایی توسعه وب برنامه طراحی شده است

HTML 5

HTML 5 جدیدترین نسخه استاندارد HTML است. این یک زبان نشانه گذاری جهانی وب است که برای ارائه محتوا بر روی گوشی های هوشمند، تبلت ها و سایر دستگاه ها، طراحی شده است.

React

React یک کتابخانه جاوا اسکریپت برای ایجاد رابط کاربری یکپارچه، تعاملی UI است. از بلوک های اصلی UI همانند iOS و Android استفاده می کند و برنامه های واقعی تلفن همراه، غیر قابل تشخیص از سایر پلت فرم ها می سازد.

Web Technology Stack

PHP

پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی همه منظوره برای توسعه وب سایت است. که می تواند به راحتی به HTML تعبیه شود .PHP یکی از زبان های برنامه نویسی رایج برای توسعه وب است.

Laravel

Laravel یکی از فریم‎ ورک‎ های زبان PHP است که برای توسعه اپلیکیشن ‎های وب در نظر گرفته شده است و بر پایه MVC کار می‎ کند.

Code igniter

Code Ignitor یک چارچوب نرم افزاری باز برای توسعه سریع برای استفاده در ساخت وب سایت های پیچیده با PHP است.

Cake PHP

چارچوب CakePHP یک پلت فرم توسعه وب سایت تحت مجوز MIT است. این پلت فرم دربردارنده رویکرد مدل-view-controller است که منجر به ایجاد وبسایت انعطاف پذیر و مبهم می شود

Firebase

Firebase یک پلتفرم توسعه نرم افزار جدید مبتنی بر Google Cloud Platform است. این پلت فرم برنامه نویس را قادر می سازد بدون نیاز به سرور مدیریت، تمرکز خود را بر طراحی تجربه های کاربر استثنایی تمرکز کند.

Angular JS

AngularJS یک فریم‌ورک ساخت‌‌یافته مبتنی بر جاوااسکریپت، برای وب‌‌اپلیکیشن‌های پویا می‌باشد. .این فریم ورک برای ایجاد صفحات تک صفحه ای وب می باشد.

CMS

Magento

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک است که بر روی تکنولوژی open source ساخته می شود. Magento علاوه بر ایجاد یک تجارت آنلاین به همراه سبد خرید، به کنترل مقدار و عملکرد فروشگاه های آنلاین خود نیز می پردازد.

Wordpress

ورد پرس شما راقادر به مدیریت محتوای یک پارچه و بهینه سازی جستجو، در موتورهای جستجو میسازد. و چندین تم خلاق را برای توسعه دهندگان و طراحان ارائه می دهد. وردپرس معمولا انتخاب پیش فرض، برای پلت فرم وب سایت است.

Databases

My SQL

SQL یک سیستم مدیریت پایگاه داده منبع باز است که تقریبا در هر پلت فرم و سیستم عامل اجرا می شود. شامل تکرار MySQL، موتور ذخیره سازی Pluggable، اتصالات، پارتیشن بندی و ویژگی های بی شماری دیگر است

MongoDB

MongoDB یک ابزار منبع باز است که قادر به کار در سیستم عامل های مختلف با گزینه هایی برای 10+ زبان برنامه نویسی، از جمله اما نه محدود به Python، Java و C ++ است. ویژگی های اصلی عبارتند از ایندکس گذاری، و تکثیر داده های با قابلیت دسترسی بالا.

SQL Server

Microsoft SQL Server یک بانک اطلاعاتی از نوع دیتابیس های رابطه ای یا Relational Database می باشد که توسط توسط کمپانی Microsoft ارایه شده و وظیفه اصلی آن ذخیره و بازیابی اطلاعات بر اساس درخواست نرم افزارهای دیگر میباشد.

Server Side Scripting

PHP

PHP یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است که برای سمت سرور توسعه وب مناسب است. این زبان برنامه نویسی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان پایگاه 80 درصد از وب سایت های مدرن عمل می کند.

Python

پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی همه جانبه برای برنامه نویسی بیش از طراحی وب طراحی شده است. پایتون یکی از زبانهای برنامه نویسی انعطاف پذیر با توانایی های ویژه برای بارگیری کتابخانه های موجود در زمان واقعی )(real time) است.

Node JS

Node.js یک محیط جاوااسکریپت است که بر روی یک موتور V8 ساخته شده است (دارای زمان اجرای سریع). این موتور Node.js را قادر می سازد سریع تر و مطمئن تر اجرا شود. این محیط با یک شیء بلاک نشدنی و کارآمدُ پشتیبانی می شود.

.Net

.Net framework چارچوبی است که زبان های برنامه نویسی مانند C # و VB.NET را قادر می سازد تا از مزایای معماری های مبتنی بر شی که از جمله اجرای رابط ها، پلی مورفیسم و ارث، بهره مند شوند.

Windows

Delphi

دلفی یک محیط نرم‌افزاری توسعه یافته برای برنامه‌های مخصوص ویندوز مایکروسافت است. بیشترین کاربرد دلفی در طراحی برنامه‌های رومیزی و پایگاه داده‌ها است.

C#

زبانی شیءگرا و سطح بالا از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات‌نت شرکت مایکروسافت است، و جز زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز قوی و پر کاربرد هست

Designing Tools

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop نرم افزاری است مسلط به ویرایش عکس، طراحی گرافیک و هنرهای دیجیتالی. در ابتدا توسط Adobe Systems برای macOS و ویندوز منتشر شد و طراحان را قادر می ساخت تا تصاویری خیره کننده ایجاد کنند.

Adobe Illustrator

TAdobe Illustrator استاندارد صنعتی برای برنامه های گرافیکی برداری و شطرنجی است. این نرم افزار طراحان را قادر می سازد تا آیکون ها، تصاویر پیچیده، تایپوگرافی، آرم ها و نقاشی ها را در هر رسانه ایجاد کنند

Invision Studio

InVision یک پلت فرم طراحی محصولات است که توسط آن قادر خواهید بود برای وب سایت و اپلیکیشن ها اسکچ بزنید، به رابط کاربری خود حرکت دهید و پروتوتایپ بسازید.

Other

Voip

پروتکل صدا تحت اینترنت یا VOIP: Voice Over Internet Protocol یک فن‌آوری است که به شما اجازه انتقال صدا و تماس‌های تلفنی تحت ارتباط اینترنتی را می‌دهد.

Google Cloud

Google Cloud پلتفرمی است که توسط Google ایجاد می شود که طیف وسیعی از سرویس های رایانش ابری را ارائه می دهد که بر روی زیرساخت معادل مورد استفاده گوگل برای محصولات نهایی خود مانند Youtube و Google Search عمل می کند.